Fotografia produktowa studio

Logo firmy Toto-foto

Konkurencyjne ceny zdjęć w najlepszej jakości

Skontaktuj się z nami i wyceń

Najważniejszym krokiem jest kontakt z nami. Razem będziemy mogli ustalić jakich zdjęć potrzebuje Twój produkt, co możemy dla Ciebie wykonać i jaki będzie koszt przyszłej realizacji

Wyślij do nas swoje produkty

Dzięki przesłaniu produktów do naszej firmy nie tracisz czasu na dostawę i umawianie się na spotkania. Po odebraniu produktów, zazwyczaj przystępujemy do sesji zdjęciowej tego samego dnia.

Zobacz zdjęcia, opłać i pobierz

Zawsze przesyłamy zdjęcia próbne do podglądu przez klienta, dzięki czemu możesz wybrać które zdjęcia odpowiadają Ci najbardziej. Po wybraniu zdjęć, przystępujemy do obróbki a na koniec przesyłamy gotowy folder ze zdjęciami na Twój adres email.

Odsyłamy Twoje produkty

Po zakończeniu sesji zdjęciowej, zapakujemy Twoje produkty i odeślemy na adres podany w formularzu.

Cennik zdjęć produktowych

Sprawdź nasze ceny poniżej. Ceny uzależnione są od ilości produktów więc jeśli posiadasz większą ilość, nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś by dostać indywidualną wycenę.

Zdjęcia Packshot

Czyli zdjęcia na białym tle, lub bez tła. Najbardziej popularna wersja zdjęć z przeznaczeniem na serwisy internetowe takie jak allegro, ebay czy amazon.

Zdjęcia biżuterii

Zdjęcia głównie macro, doskonale prezentujące kolor metalu szlachetnego oraz kamieni użytych w biżuterii. wykonywane na białym tle jak i na modelu lub ekspozytorze.

Zdjęcia odzieży - duch

Zdjęcia odzieży typu duch jak i zdjęcia odzieży na płasko. Spójne stylistycznie zdjęcia odzieży na niewidzialnym manekinie.

Zdjęcia z modelem

Z użyciem profesjonalnych modelek lub modeli, w stylizowanym studio lub w plenerze.

Zdjęcia stylizowane

W aranżacji z wykorzystaniem dodatkowych eksponatów tak by Twoje produkty wyróżniały się na tle konkurencji. Reklamowe zdjęcia z wyjątkowym tłem.

Zdjęcia kulinarne

Wszelkiego rodzaju zdjęcia odzieży typu duch z niewidzialnym manekinem.

Od 45 zł netto

Zdjęcia u klienta

Wykonujemy sesje zdjęciowe na terenie firm naszych klientów. Zdjęcia korporacyjne (portrety) lub produktowe, często wykonywane ze względu na typ lub gabaryty produktu.

Zdjęcia Wnętrz, Architektury

Doskonale przedstawione wnętrza hoteli, przedsiębiorstw, salonów czy zakładów pracy.

Od 40 zł netto

Obróbka graficzna czyli retusz

Oprócz zdjęć produktowych, oferujemy również usługi obróbki zdjęć które już posiadasz.

Co wchodzi w skład Twojego zamówienia?

W skład każdego z naszych zamówień wchodzi przystosowanie wielkości oraz jakości zdjęć do najbardziej aktualnych wymagań serwisów.
Do każdego zamówienia dostaniesz zdjęcia przygotowane pod serwisy internetowe takie jak:

  • Allegro
  • Amazon
  • Ebay
  • OLX
  • Facebook
  • Instagram
  • Zdjęcia do druku o pełnej rozdzielczości
  • Zdjęcia z przeźroczystym tłem (na życzenie klienta)
  • Lub Twój własny!
 
Paczka zdjęć zapakowana w folderze zip, będzie dostępna do pobrania zaraz po zakończeniu sesji zdjęciowej. Link przesyłany jest wiadomością email.

Wszystkie zdjęcia poddane są obróbce w Photoshopie

Każde ze zdjęć typu packshot posiada idealnie białe tło według standardów serwisów takich jak Allegro czy Amazon (RGB,255,255,255) lub, na życzenie klienta tło przeźroczyste. 
Dbamy o to by Twoje produkty prezentowały się najlepiej jak to możliwe.
Dzięki drobnej poprawie kształtu oraz wyrównaniu do linii, każde nasze zdjęcie prezentuje się idealnie. Dodatkowo poprawiamy kolory i usuwamy drobne zabrudzenia, takie jak kurz, czy rysy.

Czarny parasol firmy Parasol na czerwonym tle

Często zadawane pytania

Tak! jesteśmy w stanie przygotować dla ciebie sesję próbną. Dzięki takiej sesji, możesz zobaczyć co jesteśmy w stanie dla Ciebie przygotować i czy do siebie pasujemy. Sesja pomaga też w realizacji bardziej złożonych zdjęć typu “Reklamowe/wizerunkowe”.

Tak! Każde z wykonanych przez nas zdjęć może posiadać przeźroczyste tło, czyli być zapisane w pliku PNG bez tła tak by można je było wykorzystać np, w katalogu. 

Tak! jesteśmy w stanie zastosować każdy kolor tła, również gradienty czyli płynne przejście jednego koloru w drugi. Jesteśmy też w stanie zastąpić tło zdjęciem lub grafiką.

W zależności od ilości produktów które do nas przesyłasz, Twoje zamówienie nie powinno zająć dłużej niż 3 dni robocze od czasu dostarczenia produktów.

Staramy się posiadać konkurencyjne ceny dzięki czemu nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku jednak zawsze istnieje możliwość negocjacji cen i pójścia na kompromis.

Zaraz po wykonaniu zdjęć i obróbce graficznej, Twoje zdjęcia zostaną wysłane na nasz dysk online z którego będziesz mógł je pobrać.

Tak, świadczymy takie usługi. Prześlij do nas wiadomość  a my odeślemy Ci wycenę wraz z naniesionym kosztem odebrania Towaru (często darmowym).

Tak! działamy zdalnie a dzięki kurierom, możemy odebrać Twój towar już na kolejny dzień. 

Tak! wykonujemy sesję zdjęciowe na miejscu u klienta jeśli przesyłka nie wchodzi w grę.

Skontaktuj się z nami!

Wzbogać swoją ofertę o fantastyczne zdjęcia produktowe! Napisz do nas wiadomość lub zostaw swój numer telefonu a my oddzwonimy.

Our clients say

"Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo"
Hilary Leigh
Developer
"Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo"
Hall Read
Designer
"Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo"
Quintin Angus
Designer
"Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo"
Jillie Tempest
Developer