Fotografia produktowa studio

Logo firmy Toto-foto

Jak cię widzą, tak cię piszą

Współpracuj

Chcemy być częścią Twojego sukcesu

Współpracujemy z firmami z całej Polski. Dzięki ich zaufaniu, tworzymy zdjęcia produktowe i przyczyniamy się do rozwoju przedsiębiorców, tych małych i tych dużych.

Ogromną częścią tworzonych przez nas zdjęć są fotografie packshot, czyli zdjęcia na białym tle. Wykonujemy również zdjęcia wizerunkowe oraz reklamowe, dla potrzeb kampanii internetowych lub prasowych.

Czarna parasolka firmy Parasol, rozmiar XL, zdjęcie reklamowe

Portfolio

Zdjęcia produktowe, te typowe i nietypowe

Poniżej zobaczysz tylko niektóre z naszych zdjęć produktowych. Fotografia produktowa, czyli packshot to nasza specjalność lecz to nie wszystko czym się zajmujemy. Cały przekrój oferty znajdziesz na stronie cennik.

 

Więcej z naszych prac znajdziesz na naszych portalach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, Pinterest czy na naszej stronie Tumblr.

Packshot

Fotografia produktowa na białym tle

Zobacz niektóre z naszych ostatnich realizacji zdjęć typu packshot. Do każdej z naszych realizacji podchodzimy z taką samą starannością, dokładnie czyszcząc fotografowany przedmiot, ustawiając odpowiednie oświetlenie, ustawiamy produkty tak by najlepiej prezentowały się dla potencjalnych klientów po czym wykonane zdjęcia trafiają do naszych grafików którzy zajmują się obróbką graficzną czyszcząc produkty z rys czy kurzu. Produkty prezentują się najlepiej jak to tylko możliwe.

Fotografia odzieży

Zdjęcia produktowe odzieży oraz obuwia

Zobacz jak prezentują się zdjęcia odzieży wykonane przez nasze studio. Zdjęcia typu duch to nasza specjalność.
Efekt 3D sprawia że produkt dokładnie odzwierciedla zakrzywienia materiału oraz krój.

Fotografia biżuterii

Zdjęcia pierścionków, kolczyków i zegarków

Fotografia produktowa biżuterii to zadbanie o każdy najmniejszy detal na zdjęciu. Dokładne odwzorowanie koloru metalu i kamieni szlachetnych oraz precyzyjna obróbka graficzna.

Fotografia stylizowana

Zdjęcia reklamowe

Aranżowane zdjęcia ze stylizowanym tłem świetnie sprawdzają się w reklamach jak i na social media. Współpracujemy z modelami i stylistami by zaprezentować Państwa produkt najlepiej jak to możliwe.

Nasi partnerzy biznesowi

Połączmy siły

To tylko niektóre z firm które nam zaufały. Dołącz do listy i rozwijaj swój biznes razem z nami.

Nasi klienci

Oni już nam zaufali

Poznajmy się lepiej

Poznaj nasz zespół oraz to czym się zajmujemy.