Kto Pytanie Nie Błądzi​

sprawdź najczęściej zadawane pytania

Dobre odpowiedzi na dobre pytania

Często Zadawane Pytania

Tak! jesteśmy w stanie przygotować dla ciebie sesję próbną. Dzięki takiej sesji, możesz zobaczyć co jesteśmy w stanie dla Ciebie przygotować i czy do siebie pasujemy. Sesja pomaga też w realizacji bardziej złożonych zdjęć typu “Reklamowe/wizerunkowe”.

Tak! jesteśmy w stanie zastosować każdy kolor tła, również gradienty czyli płynne przejście jednego koloru w drugi. Jesteśmy też w stanie zastąpić tło zdjęciem lub grafiką.

W zależności od ilości produktów które do nas przesyłasz, Twoje zamówienie nie powinno zająć dłużej niż 3 dni robocze od czasu dostarczenia produktów.

Staramy się posiadać konkurencyjne ceny dzięki czemu nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku jednak jeśli posiadasz sporą ilość produktów którą chciałbyś żebyśmy przetworzyli, napisz do nas lub skorzystaj z formularza kontaktu. 

Zaraz po wykonaniu zdjęć i obróbce graficznej, Twoje zdjęcia zostaną wysłane na nasz dysk online z którego będziesz mógł je pobrać.

Tak, świadczymy takie usługi. Prześlij do nas wiadomość  a my odeślemy Ci wycenę wraz z naniesionym kosztem odebrania Towaru (często darmowym).

Tak! działamy zdalnie a dzięki kurierom, możemy odebrać Twój towar już na kolejny dzień. 

Tak! wykonujemy sesję zdjęciowe na miejscu u klienta jeśli przesyłka nie wchodzi w grę.

Jak to działa?

Wyślij lub my odbierzemy!

Znamy się na robieniu zdjęć. Udowadniamy to codziennie a potwierdzają to nasi powracający klienci. Współpracują z nami firmy z całej Polski. Klienci przesyłają nam swoje produkty. Otrzymane przedmioty od razu trafiają pod światło lamp by gotowe zdjęcia chwile później wylądowały na e-mailu naszych klientów.

Dojeżdżamy do klientów okolic Katowic, Tych czy Bielsko-Białej.

Chciałbyś rozwinąć swój biznes z nami?

Skontaktuj się korzystając z formularza

Biuro i laptop na biurku