Często zadawane pytania

Jeśli posiadasz pytanie na które nie ma tu odpowiedzi, skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość email lub dzwoniąc na nasz firmowy numer tel.

Tak! jesteśmy w stanie przygotować dla ciebie sesję próbną. Dzięki takiej sesji, możesz zobaczyć co jesteśmy w stanie dla Ciebie przygotować i czy do siebie pasujemy. Sesje reklamowe planujemy razem, przygotowujemy moodboardy i omawiamy szczegóły zdalnie.

Tak! Każde wykonujemy zdjęcia z wyciętym tłem, czyli zapisane w formacie PNG bez tła tak by można je było wykorzystać np, w katalogu czy reklamie.

Tak! jesteśmy w stanie zastosować każdy kolor tła, również gradienty czyli płynne przejście jednego koloru w drugi. Jesteśmy też w stanie zastąpić tło zdjęciem lub grafiką.

To zależy od ilości zleconych produktów. Staramy się realizować średniej wielkości zamówienia, zazwyczaj do ok. trzech dni roboczych, od czasu dostarczenia produktów.

Tak! zawsze staramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów. Bardzo prosimy o kontakt w sprawie indywidualnej wyceny.

Zaraz po wykonaniu zdjęć i obróbce graficznej, Twoje zdjęcia zostaną wysłane na nasz dysk online z którego będziesz mógł/mogła je pobrać.

Tak, świadczymy takie usługi. Prześlij do nas wiadomość  a my odeślemy Ci wycenę wraz z naniesionym kosztem odebrania Towaru (często darmowym).

Tak! działamy zdalnie a dzięki kurierom, możemy odebrać Twój towar w kolejnym dzień. 

Tak! wykonujemy sesję zdjęciowe na miejscu u klienta jeśli przesyłka nie wchodzi w grę.

KONTAKT

Skorzystaj z formularza aby wysłać nam szybką wiadomość.
Możesz rónież do nas zadzwonić lub wycenić swoją przyszłą sesję korzystając z kalkulatora poniżej.